آموزش بازی انفجار

آموزش بازی انفجار به صورت ویدئوی کامل | آدرس سایت بازی انفجار بدون فیلتر

بهتر است برای آموزش بازی انفجار اول به صورت مختصر اما مفید در باره ی ان توظیحی بدهیم. بازی انلاین انفجار در واقع یکی از پر طرفدار ترین بازی ها در کشور ما و میان ایرانیان است که در این اواخر رو به رشد بوده و طرفداران بیشتری را به خود جذب میکند.

ممکن است در اول کار و با دیدن این بازی کمی گیج شوید اما هیچ نگران نباشید. آموزش بازی انفجار بسیار ساده و ابتدایی است و بیشتر آن از معادلات ریاضی پیروی میکند. در بعضی موارد ممکن است شما افرادی را ببینید که ادعا میکنند روشی را به شما آموزش میدهند تا شما به راحتی بتوانید بازی را ببرید و سود زیادی بکنید.

این افراد با این عنوان که راه تقلب در بازی انفجار را میدانند اقدام به فروش آن به شما میکنند اما این را بدانید که آن ها تنها افرادی دزد و کلاه بردار هستند و چیزی به نام تقلب در بازی انفجار واقعا وجود ندارد. زیرا اگر همچین چیزی وجود داشت و آن ها، راه آن را بلد بودند نیازی نبود آن را به شما یا دیگران بفروشند و خودشان از همین طریق در امد زیادی میتوانستند داشته باشند. پس به هیچ عنوان گول همچین افرادی را نخورید و در مقابل سعی کنید با کسب مهارت در بازی و همچنین معادلات ریاضی به ان چه که میخواهید برسید.

فیلم کامل آموزش بازی انفجار

مراحل آموزش بازی انفجار

اولین کاری که هنگام باز کردن بازی باید انجام دهید ثبت نام در سایت و وارد کردن اسم و ایمیل و شماره تلفن شماست. البته میتوانید از هر اسمی استفاده کنید و به صورت ناشناس بازی کنید. در مرحله ی بعدی شما باید میزان مبلغ ورود به بازی را تعیین کنید.

بازی انفجار

بهتر است اگر اولین بار است که بازی میکنید مبلغ کمی را انتخاب کنید. برای انجام این کار ابتدا با وارد کردن مبلغ مورد نظرتان در پنلی که نامش پنل شرط است شروع میکنید که در بازی انفجار به اسم (Amount) امده است. بعد از این شما میتوانید عدد ضریب را به عنوان خروج اتوماتیک مبلغ شرط که در پنل مشخص شده که به ان برداشت اتوماتیک میگویند که به صورت (AUTO CASH OUT( در پنل نوشته شده است و میتوانید آن را به صورت دلخواه خود تعریف یا تنظیم کنید.

این پنل کاربرد های بسیار زیادی دارد اما مهم ترین کار ان این است که اگر اینترنت شما ضعیف یا قطع شود سیستم به طور اتوماتیک استاپ میکند. اگر هم اینترنت خوبی دارید و نمیخواهید از این گزینه استفاده کنید میتوانید خروج اتوماتیک را به گزینه ی نامحدود تغییر بدهید و هر زمانی که خواستید آن را متوقف کنید و گزینه ی برداشت شرط را بزنید.

تا اینجا مرحله ی اول را پشت سر میگذارید و وارد مرحله ی دوم میشویم. در اینجا شما باید  بر روی گزینه ی شروع شرط که به نام (place bet) نوشته شده کلیلک کنید و منتظر شروع شدن بازی باشید. در این قسمت وقتی که بازی شروع شد گراف ضریب به رنگ سبز در می اید و این بدین معنی است که شما در حال انجام بازی هستید و دکمه ی place bet به cash out  تغییر میکند.

در  مرحله ی بعدی شما باید به نمودار افزاینده ای که در بازی هست توجه کنید که از ضریب x1 به سمت بالا در حال حرکت است. این افزایش ممکن است تا ضریب 1000 بالا برود. شما با فشار دادن دکمه ی cash out در هر زمانی میتوانید مبلغی را که روی ان شرط بسته اید چند برابر کنید و ان را دریافت کنید. البته به این نکته دقت کنید که ممکن است حرکت افزاینده ی نمودار قبل از کش اوت شما از حرکت بایستد و به حالت busted در بیاید که در این صورت شما مبلغ شرط خود را می بازید.

به عنوان مثال اگر شما با مبلغ ده هزار تومان وارد بازی شوید و دکمه ی کش اوت را هنگامی بزنید که ضریب نمودار بر روی 4x است مبلغی که شما برده اید برابر با 40 هزار تومان خواهد بود و اگر قبل از توقف نمودار افزاینده کش اوت نکنید مبلغ شما صفر میشود و بازی را میبازید.

سایت بازی انفجار

ترفند های بازی انلاین انفجار

اولین و مهم ترین ترفند در آموزش بازی انفجار این است که مبلغی را که با ان بازی میکنید در لحظه ی مناسب برداشت کنید تا برنده شوید. اما همیشه این را در نظر داشته باشید که ممکن است به دلیل اختلالات در اینترنت و یا پایین امدن سرعت اینترنت در ایران هر لحظه ممکن است باعث قطع شدن ارتباط شما با سرور شود و شما بازی را ببازید.

پس اولین کار مهمی که باید انجام بدهید این است که حتما گزینه ی برداشت اتوماتیک را در بازی فعال کنید. بهتر است اگر به صورت دستی برداشت پول را روی ضریب 4 قرار داده اید /برداشت اتوماتیک را روی 4.1 و یا 4.2 قرار بدهید تا اگر به هر دلیلی اینترنت شما با اختلال مواجه شد در زمان تعیین شده پولی که برنده شده اید را برداشت کنید.

دومین موضوع مهمی که در بازی انلاین انفجار باید رعایت کنید این است که هیچ وقت با کل سرمایه ی خود بازی نکنید. چرا که به دلیل سرعت کم اینترنت و عواملی دیگر و یا حواس پرتی موجب شود تا تایمر بازی انفجار شما به اتمام رسیده و باختن کل مبلغ دیگر شما فرصتی برای جبران ندارید زیرا پولی برای شما باقی نمانده است. بهتر است همیشه با کمترین مبلغ بازی را شروع کنید و در نهایت تا نصف پولی که دارید مبلغ را بالا ببرید تا اگر باختید همچنان پولی برای ادامه ی بازی و جبران کردن داشته باشید.

از دیگر نکات مهم در بازی انلاین انفجار این است که باید خیلی با حوصله و صبورانه بازی کنید. بهتر است اگر برای اولین بار است که وارد این بازی میشوید و تجربه ای ندارید با یک دهم پول خود بازی کنید. سعی کنید ضرایب بازی در دست های بعدی را بسنجید و اگر ضرایب بالا بود شما هم مبلغ مورد نظرتان را بالا ببرید تا پول بیشتری ببرید و اگر حس کردید که ضرایب پایین هستند مبلغ شرط را نصف یا مدتی  صبر کنید و دوباره بازی را شروع کنید تا ضرایب دوباره بالا بیایند.

همچنین ببینید

ترفندهای تضمینی بازی انفجار

آموزش بازی انفجار | ترفندهای تضمینی بازی انفجار

همان طور که می‌دانید بازی انفجار در این روزها به یکی از پرطرفدارترین بازی‌ها تبدیل …

ورود به سایت شرط بندی معتبر