MIKE SEXTONE سفیر پوکر

معرفی mike sextone سفیر پوکر

در این مقاله به معرفی mike sextone سفیر پوکر می پردازیم . مایک سکستون نمونه بارز شخصی است که به دنبال علاقه خود رفته است و با استفاده از تلاش و پشتکار توانسته موفقیت‌های زیاد روز افزونی برسد بنابراین اگر شما به دنبال این است که شخصی را پیدا کنید که الگوی عمل خود برای رسیدن به موفقیت ها قرار دهید مایک می‌تواند گزینه مناسبی برایتان باشد پس با ما در این مقاله برای آشنایی مایک سکستون همراه باشید.

اطلاعتی راجع به مایک سکستون:

معرفی mike sextone سفیر پوکر گوینده پوکر و قهرمان تورنومنت WSOP

نام: مایکل ریچارد سکستون

نام مستعار: The Ambassador of Poker

تاریخ تولد: ۲۲ سپتامبر ۱۹۴۷

تاریخ تولد: شِلبیوِل، ایندیانا، ایالات متحده

محل اقامت: لاس‌وگاس، نوادا، ایالات متحده

سکستون در دانشگاه اوهایو تحصیل کرده و در همان سال ها مشغول بازی پوکر بود. او حتی در این مورد شوخی می کند و می گوید در رشته پوکر فارغ التحصیل شده است!

مایک بعد از دانشگاه وارد ارتش شد و پس از آن به فروشندگی روی آورد اما هیچ کدام از اینها نتوانست جوابگوی تفکرات وی باشد و آن درآمدی را که ما انتظار دارد به وی بدهد بنابراین ما تصمیم گرفت وارد دنیای پوکر شود آن هم به طور حرفه ای…

این اتفاق در سال 1977 یعنی زمانی که مایک سی سال داشت افتاد و وی به طور جدی وارد دنیای پوکر حرفه‌ای شد.

مایکل در کنار  پوکر بازی کردن مربی تیمی در رده نوجوانان در ورزش بیسبال نیز بود و همین امر باعث می شد که وی نتواند در مسابقات جهانی پوکر شرکت کند بنابراین او که آرزو داشت مسابقات جهانی را تجربه کند سرمربیگری تیم بیسبال را کنار گذاشت و به طور تمام وقت  به بازی پوکر پرداخت.

مایک در سال 1985 به نوادا رفت و تصمیم گرفت یک بازیکن تمام وقت پوکر باشد.

موفقیت های مایکل سکستون همواره رو به افزایش بوده است به طوری که وی 4 سال پیش یعنی در سال 2016 توانست مقام قهرمانی رقابت‌های جهانی پوکر را از آن خود کند.

جایزه این بازیکن هم 317896 دلار بابت پیروزی در بازی بود.

او در کل در تمامی این رقابت ها 998967 دلار کسب کرده است. سکستون از نظر درآمد حاصل از جوایز رقابت های تور جهانی پوکر در رده 216 قرار دارد.

سکستون  تا سال 2015، 15 حضور موفق در مسابقات و تورنمنت جهانی پوکر داشته است و در این 15 بار 4 بار نیز به میز نهایی رقابت‌ها راه یافته است که از این حیث در رتبه سی و نهم جدول پوکر بازان قرار دارد.

سکستون یک بار در رقابت های سری های جهانی پوکر برنده شد و دستبند این مسابقات را به دست آورد.

گوینده، کارشناس و سفیر پوکر:

شاید خیلی از افراد هرگاه که اسم مایک سکستون به گوششان می خورد یاد کارشناسی های وی در زمینه بازی پوکر می افتند. به جرعت می توان گفت کارشناسی پوکر بیش از بازی آن باعث شهرت وی شده است.

وی مدیر سایت PartyPoker نیز می باشد. سایتی که موضوعش باز پوکر آنلاین است.

به علاوه سکستون رقابت های تورنمنت قهرمانان پوکر را هم ایجاد کرده بود که بعدها ادامه پیدا نکرد. در این تورنمنت فقط بازیکنانی که در دوره قبلی برنده شده بودند حضور پیدا می کردند.

درمعرفی mike sextone سفیر پوکر  مقالاتی نیز درباره بازی پوکر به رشته تحریر در آورده است و به خاطر فعالیت های درخشان او در این حوزه است که سکستون را با لقب «سفیر پوکر» می شناسند. وی در روز 15 فوریه 2006 نیز جایزه سفیر پوکر را دریافت نمود.

همچنین ببینید

پروتمند ترین پوکر بازان

پردرآمدترین و ثروتمندترین پوکر بازان جهان

در این بخش به معرفی پردرآمدترین و ثروتمندترین پوکر بازان جهان می پردازیم .پوکر در …

دیدگاهتان را بنویسید

ورود به سایت شرط بندی معتبر